Body

Individuālais darbs ar izglītojamiem
2023./2024.mācību gada 1.semestrī
Uzvārds, vārds Laiks minūtēs Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Kabinets
ALEHNO SANDRA 70 7.50-8.30   8.00-8.30     316
ALEKSANDROVIČA JEKATERINA 60 14.10-14.40   14.10-14.40     318
ALEKSEJEVS, ANDREJS 50 14.10-14.50   15.35-15.55     sporta zāle
ALEKSEJEVA JEKATERINA 60       15.00-16.00    
ANDRONOVA JEĻENA 80   14.10-14.50   14.55-15.35   317
ASUADALLAJEVA ELĪNA 30 8.00-8.30          
AVERINA, TATJANA 55 15.00-15.55         211
BATURINA KAROLĪNA 20   15.00-15.20       mūzikas kab.
BAVRINA, JEĻENA 90   14.00-14.50       104
BOGDANOVA, VALENTĪNA 85     15.00-16.25     309
BOĻŠAKOVA DIĀNA 80 14.10-15.00 14.50-15.30       204
BONDAREVA DIĀNA 60 14.05-14.35 14.05-14.35       sporta zāle
BRUMERMANE MARINA 40   15.40-16.20       116
BRJUSJAŅINA, JEĻENA 40 15.00-15.20 8.05-8.25       203
DAKTERE TATJANA 120 8.00-8.30   14.50-16.20     119
DAUGSTE DARJA 55 14.00-14.55         sporta zāle
FOMINA, IRINA 120 8.45-8.25     7.45-8.25 14.10-14.50 118
GEPIŅA-STEPUTENKOVA, VIKTORIJA 130   14.00-15.10     14.00-15.00 207
HRYHALIUN NATALLIA 105 14.05-14.45 8.05-8.30 14.05-14.45     214
JUHŅEVIČA, OLGA 90   13.30-14.00   15.35-16.35   205
KALNIETE MADARA 20   8.10-8.30       218
KLAUCĀNE, NATAĻJA 45   15.00-15.45       311
KĻAVIŅA, IVETA 125 13.05-14.05     14.30-15.35   210
KŅIŽŅIKA MARINA 75     15.00-15.40 14.00-15.00   114
KOHANE, ĻUBOVA 110       13.20-15.10   207
KOĻESŅIKOVA, OLGA 40     13.10-13.50     sporta zāle
KORKONOSOVA, IRĒNA 120   7.45-8.25   7.45-8.25   105
KRENCA LIENE 110 14.10-14.40 14.50-15.30       308
KUMANCOVA, JEKATERINA 100 8.00-8.30 7.50-8.30     8.00-8.30 305
KUZŅECOVA, VALENTĪNA 75 14.30-15.45         312
LAPINYA ELENA 45 15.35-16.20         105
LAZAREVS, ALEKSEJS 45       14.55-15.40   304
LIKOVSKA, NATAĻJA 70 14.30-15.40         301
LOČMELE ILONA 80   7.50-8.30   14.00-14.40   315
LOČMELIS EDMUNDS 75   7.50-8.30   7.50-8.25   216
MASLOVSKAYA, YELENA 15       15.00-15.15   318
MOŽAROVA NADEŽDA 45     7.45-8.30     315
NASTINA, OLGA 65 14.50-15.30     15.35-16.00   217
NAZAROVA JEKATERINA 90 15.35-16.20   15.00-15.45     206
NEILANDE ELĪNA 55 15.35-16.30         306
NEILANDE SVETLANA 120 8.00-8.30 8.00-8.30 14.50-15.50     303
NUŽŅENKO, ANNA 80         14.40-16.00 313
POLIKAŠINA, OLGA 70       13.10-14.00 14.50-15.10 219
PUNGA JANA 100   15.00-16.00   14.20-15.00   302
RASTOPČINA IDA 80   14.55-16.15       220
SAFRONOVA ILONA 40       14.10-14.50   mūzikas kab.
SAMUSEVA JŪLIJA 115 8.00-8.30 14.00-15.00   14.00-14.25   301
SAVINA, IRINA 120 7.50-8.25 14.05-15.55       7.50-8.25 106
ŠTROMA POĻINA 20   7.50-8.25        
ŠUBA KONSTANTĪNS 45     16.00-16.45     306
TARABANTOVA, JEKATERINA 50   7.55-8.20 7.55-8.20     213
TERLECKA, NADEŽDA 25     15.45-16.10     117
TJUĻKINA, OLGA 45   15.00-15.45       110
TOMAŠEVSKA VIKTORIJA 70     14.00-15.10     113
VAHITOVA IRINA 95           107
VARLAMOVA JEVĢĒNIJA 65     7.50-8.20 7.50-8.25   112
VOLKINŠTEINE, JEĻENA 35   7.45-8.30       318
VOSTRJAKOVA, RAISA 70 7.45-8.20       7.45-8.20 212